Leave Your Message

To Know Chinagama More
Dispenser O&V

Dispenser O&V

e Chinagamashpërndarës vaj dhe uthull seritë shkëlqejnë si pika kryesore e koleksionit O/V. Ndër më të njohurat janë seritë e gravitetit dhe seritë e sallatave, që u shërbejnë të apasionuarve pas sallatave.


shirës vaji i gravitetit seritë dallohen me dizajnin e tyre ikonik të sqepit të shpendëve dhe ngjyrave të gëzueshme. Megjithatë, ato ofrojnë më shumë sesa thjesht estetikë - ato vijnë me funksionalitet të fuqishëm. Ato hapen automatikisht kur anohen dhe mbyllen kur janë në këmbë, duke parandaluar hyrjen e pluhurit. Të krijuara nga qelqi i qëndrueshëm dhe çelik inox 304, këto materiale sigurojnë shëndet dhe siguri, duke e bërë çdo rënie të shijshme pa shqetësime.


Për partnerët tanë të markës, ne ofrojmë gjithashtumikser salcë sallate. Ky mikser novator përdor një mekanizëm shtypje-përzierje, duke eliminuar telashet e lëkundjeve manuale. Shijoni momente të lehta të ngrënies pa bujë.


Seria e shpërndarësve të vajit të Chinagama rrit jo vetëm përvojën e ngrënies, por edhe komoditetin e gatimit. Pavarësisht nëse jeni adhurues i sallatave ose kuzhinier shtëpie, koleksioni ynë shton stil, funksion dhe lehtësi në sipërmarrjet tuaja të kuzhinës. Eksploroni botën e shpërndarësve dhe mikserëve të gjithanshëm të vajit të krijuar për ta bërë jetën tuaj të kuzhinës më të këndshme.