Leave Your Message

To Know Chinagama More
01
Prodhuesi juaj i besuar i enëve të kuzhinës OEM & ODM.
6507b3cb0y

Produktet kryesore ODM


Pranon personalizimin e produktit
01/48
Shiko gjithcka
32f38dbf6c8d7cd4478f85f6f8b2470q19
PËR NE
E themeluar në vitin 1997, Chinagama Industrial Corporation ka 27 vjet ekspertizë në prodhimin e enëve të kuzhinës. Ne fokusohemi në prodhimin dhe shitjen me shumicë të mullirave të erëzave, mullirave të kafesë, shpërndarësve të vajit dhe gjërave të tjera thelbësore të kuzhinës. Me një mesatare vjetore të shitjeve prej 12 milionë mulli erëzash, ne kemi ndërtuar partneritete të qëndrueshme me markat globale si OXO, MUJI, Tchibo dhe më shumë.
Mëso më shumë
logo465

MARKA KOOPERATIVE
harta67h
Procesi ynë

OEM/ODMProcesi

proces-bg
IDEJA JUAJ
0 1IDEJA JUAJ

Ju mund të parashtroni nevojat tuaja dhe ne do të diskutojmë me njëri-tjetrin sipas nevojave tuaja

Dizajn
0 2Dizajn

Pas përcaktimit të skemës, fillojmë të projektojmë

PRODHIMI
0 3PRODHIMI

Pas përfundimit të dizajnit, ne fillojmë të prodhojmë produktet tuaja

DORËZIMI
0 4DORËZIMI

Pas prodhimit dhe paketimit, ne do t'jua dorëzojmë atë

Regjistrohu në buletinin

Mësoni më shumë për Chinagama.
Ne mbështesim personalizimin OEM&ODM.

Abonohu