Leave Your Message

To Know Chinagama More
O&V диспензер

O&V диспензер

Категории на производи
Истакнати производи

на Чанагамадиспензерот за масло и оцет серијата блеска како врв на колекцијата O/V. Меѓу најпопуларните се сериите за гравитација и сериите за салати, кои ги угостуваат ентузијастите за салата.


Награвитациски капак за масло серијата се издвојува со нивниот иконски дизајн со птичји клун и весели бои. Сепак, тие нудат повеќе од само естетика - тие доаѓаат со моќна функционалност. Тие автоматски се отвораат кога се навалени и се затвораат кога се исправени, спречувајќи право да влезе. Изработени од издржливо стакло и нерѓосувачки челик 304, овие материјали обезбедуваат и здравје и безбедност, правејќи ја секоја вкусна капка без грижа.


За нашите бренд партнери, ние исто така нудимемиксер за прелив за салата. Овој иновативен миксер користи механизам за притискање и мешање, со што се елиминира маката при рачно тресење. Уживајте во лесните моменти за грицкање без врева.


Серијата дозери за масло на Chinagama го зголемува не само искуството во јадењето, туку и удобноста при готвењето. Без разлика дали сте љубител на салата или домашен готвач, нашата колекција додава стил, функција и леснотија на вашите кулинарски потфати. Истражете го светот на разновидните дозери и миксери за масло дизајнирани да го направат вашиот кујнски живот попријатен.